افتتاح ۴ پارک بازی در مناطق سیل زده گلستان

آیین افتتاحیه متمرکز پارک های بازی در مناطق سیل زده استان گلستان با حضور رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان دکتر محمد گلفشان در مراسم افتتاح پارک های بازی در مناطق سیل زده گلستان گفت: در پی وقوع سیل ابتدای سال ۹۸ در استان گلستان و توافق انجام شده سازمان جوانان هلال احمر با صندوق کودکان سازمان ملل متحد(یونیسف) در مناطق سیل زده آق قلا و گمیشان زمین های بازی احداث تا از این طریق بستر مناسبی برای بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان فراهم گردد.

 محمد گل فشان افزود: سازمان جوانان با ایجاد و تجهیز زمین بازی براي کودکان و نوجوانان تلاش کرده است از میزان فشار روانی که در اثر بروز شرایط بحرانی بر آنها وارد شده، کم کند. این مکان جایگاه مناسبی براي تخلیه هیجانات کودکان و نوجوانان است که در این استان با همکاری دستگاه های دیگر از جمله شهرداری شهرستانهای آق قلا و گمیشان اقدام به مراحل اولیه احداث پارک کرده است.

وی با اشاره به همکاری بسیار خوب فرمانداری ها شهرداری ها ادامه داد: این پارک ها با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در شهرک مسکن مهر و خیابان ۱۲ فروردین گمیشان و در شهرک شهرداری آق قلا احداث شده است و پارک انقلاب آق قلا که در جریان سیل تخریب شده بود بازسازی و تجهیز شد.

رئیس سازمان جوانان گفت: تصمیم داریم با انعقاد تفاهم نامه هایی با سازمان یونیسف؛ حوزه آموزش به کودکان را گسترش دهیم و در خانه هلال به این موضوع توجه شده است.

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *