افتتاح 2 طرح عمرانی در کازرون

دبیر کل جمعیت هلال احمر در سفر به استان فارس، ضمن افتتاح انبار امدادی شعبه کازرون و پایگاه امداد و نجات بین شهری کمارج،کلنگ ساختمان امداد شهری این شهرستان به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس؛ در ادامه سفر سه روزه دبیر کل جمعیت هلال احمر به این استان، ۲۹ بهمن، پایگاه امداد و نجات بین شهری کمارج "یادمان شهید اصغر سرکاری" در شهرستان کازرون با زیربنای ۵۲۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد و ۶۲۵ میلیون ریال افتتاح شد.

قوسیان مقدم در ادامه برنامه های سفر خود به کازرون، انبار امدادی جمعیت هلال احمر این شهرستان را با ۶۰۰ متر مربع زیربنا افتتاح کرد؛ پروژه‌ای که برای تکمیل آن ۲۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار جذب و هزینه شده است.

 قوسیان مقدم در آیین افتتاح این دو طرح عمرانی در کازرون، از دقت بالا و سرعت عمل اجرای طرح های یاد شده در استان فارس قدردانی و اظهار کرد: اجرای این طرح ها از نیمه دوم خرداد ماه امسال آغاز شده و همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران یعنی در مدت ۸ ماه به پایان رسیده است که به نوبه خود می تواند الگویی برای اجرای سایر طرح‌های عمرانی جمعیت هلال احمر در سطح کشور باشد.

 دبیرکل جمعیت هلال احمر همچنین در آیین دیگری کلنگ احداث ساختمان امداد شهری شعبه کازرون را به زمین زد.

 فرماندار کازرون در این مراسم با تاکید بر حمایت از فعالیت های بشردوستانه هلال احمر  بیان کرد: رشد و تعالی در جمعیت هلال احمر موجب ارتقای ایمنی عمومی جامعه خواهد شد، از اینرو توجه ویژه به این حوزه و امر آموزش همگانی می تواند زمینه ساز جامعه ایمن باشد‌.

 به گفته حسین درویشی مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس، این پروژه با ۸۰۰ مترمربع زیربنا در دو طبقه و با سازه اسکلت فلزی احداث خواهد شد و برای تکمیل آن به ۳۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار نیاز است.

در آیین افتتاح این پروژه ها، مسئولان شهرستان کازرون، مدیرعامل و مدیران ستادی جمعیت هلال احمر فارس و معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر کشور به همراه معاون عملیات سازمان امداد و نجات و معاون حفاظت فیزیکی کارکنان جمعیت هلال احمر حضور داشتند.

لازم به ذکر است؛ در حاشیه افتتاح این پروژه ها؛ از مادر شهید اصغر سرکاری و خیّر اهدا کننده زمین پایگاه تقدیر شد.

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *