امدادرسانی به ۹۰ حادثه‌دیده در اردبیل

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اردبیل گفت: امدادگران این جمعیت در ماه گذشته به ۹۰ حادثه دیده در حوادث مختلف امدادرسانی کردند.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، بهزاد نواختی مقدم، با اعلام این خبر افزود: در این مدت 85 نفر در حوادث جاده ای، 2 نفر در حوادث کوهستان، یک نفر در خدمات حضوری، یک نفر در حادثه شهری و یک نفر در حادثه صنعتی و کارگاهی دچار حادثه شدند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به پوشش امدادی ۲۸ حادثه در این ماه افزود: ۲۴ مورد حوادث جاده ای، یک مورد خدمات حضوری، یک مورد حادثه شهری، یک مورد حادثه صنعتی و کارگاهی و یک مورد حادثه کوهستان در آبان ماه توسط جمعیت هلال احمر استان امدادرسانی شده است.
نواختی مقدم با بیان اینکه در این حوادث ۶۴ نفر مصدوم شدند، اظهار کرد: ۶۱ نفر در حوادث جاده ای، یک نفر در خدمات حضوری، یک نفر در حادثه شهری و یک نفر در حوادث صنعتی و کارگاهی مصدوم شده بودند که از این تعداد ۱۳ نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان به مراکز درمانی انتقال داده شدند.
وی گفت:عملیات امدادرسانی  به آسیب دیدگان در حوادث ماه گذشته با مشارکت ۲۹ تیم عملیاتی، ۱۱۳ نفر/روز نیروی عملیاتی و به کارگیری ۲۹ دستگاه خودروی آمبولانس، ۱۹ دستگاه خودروی ست نجات و یک دستگاه خودروی کمک دار سبک انجام شد.
 
فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *