امدادرسانی به 7616 نفر در حوادث چهار روز گذشته

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در 4 روز گذشته،در ٩٠ محور کوهستانی و ١٠ روستاو مناطق عشایرنشین به 7616 نفر در 190 عملیات امداد و نجات، امدادرسانی شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت  هلال احمر، مهدی ولی‌پور با اشاره به عملیات امداد و نجات در چهار روز گذشته گفت: : به ١٩استان آذربایجان شرقی و غربی،اردبیل،تهران،چهارمحال و بختیاری،خراسان شمالی،جنوبی و رضوی،خوزستان،زنجان،سمنان،فارس،قزوین،کردستان،کهگیلویه و بویراحمد،گلستان،گیلان،لرستان و مازندارن امداد رسانی شد.

ولی پور با اشاره به عملیات امداد و نجات درچهار روز گذشته گفت: 190 تیم متشکل از 640 نفر امدادگر و نجاتگر انجام شده که در آن 7616 نفر نجات یافتند و 75نفر به مناطق امن منتقل شدند.

مهدی ولی پور با اشاره به عملیات رهاسازی اتومبیل از برف اشاره کرد: در این مدت 501 دستگاه خودرو که در  برف و کولاک گرفتار شده بودند رها سازی شدند و برای  366 نفر از هموطنانمان آسیب دیده هم اسکان اضطراری فراهم شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در پایان گفت: 12 دستگاه  چادر،١١٩تخته پتو، 417 بسته غذایی،١٧٨قوطی از انواع کنسرو و 13 کلیو خرما بین آسیب دیدگان توزیع شد.

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *