امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر اصفهان به ۵۷۴ حادثه‌دیده ‌در مهرماه

مدیرعامل ‌جمعیت هلال احمر استان اصفهان از ارائه خدمات امدادی در 233 ‌ماموریت به 574 حادثه دیده در مهرماه سال ‌جاری خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ علی محمدهاشمی ‌با اشاره به عملیات های امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان ‌در یک ماه گذشته، اظهار کرد: این عملیات ها شامل 121 عملیات جاده ای، 20 مورد خدمات حضوری، 61 حادثه شهری، 19 حادثه صنعتی و کارگاهی، 9 حادثه کوهستان، یک حادثه آتش سوزی مرتع، یک حادثه طوفان و یک مورد زلزله بوده است.
وی افزود: در مجموع این حوادث 574  نفر دچار ‌حادثه شدند و در امدادرسانی به ‌حوادث رخ داده، 220  نفر نجات یافتند که 39  نفر از آن‌ها نیز به صورت سرپایی ‌درمان و 181 نفر به مرکز درمانی ‌انتقال ‌داده شدند.
هاشمی ‌در ادامه گفت: 727 نجاتگر و امدادگر این جمعیت ‌در قالب 260 تیم امدادی به همراه 223 دستگاه آمبولانس ‌در این عملیات‌ های امدادی حضور داشتند و نسبت به انجام 16 مورد عملیات رها سازی اقدام کردند.
مدیرعامل ‌جمعیت هلال احمر استان اصفهان اظهار کرد: تمامی پایگاه‌های امداد ‌و نجات این ‌جمعیت در سراسر شعب هلال احمر استان برای خدمت رسانی به ‌حادثه دیدگان آمادگی کامل دارند و شماره ۱۱۲ ندای امداد نیز به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به هم استانی ها و هموطنان خواهد بود.
فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *