امدادرسانی هلال‌احمر در حادثه انفجار منزل مسکونی در خرم آباد/ انتقال 9 مصدوم به مراکز درمانی

مدیرعامل هلال احمر استان لرستان از تخریب یک منزل مسکونی در خرم آباد بر اثر انفجار خبر داد و گفت: پس از گزارش به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال‌احمر استان، بلافاصله تیم عملیاتی به همراه تیم آنست و تیم آواربرداری به محل حادثه اعزام و کار آواربرداری و امدادونجات را شروع کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، صارم رضایی در خصوص این حادثه گفت: صبح امروز بر اثر نشت گاز در یک منزل مسکونی در شهرستان خرم‌آباد، انفجاری رخ داد که پس از گزارش به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان، بلافاصله تیم  عملیاتی به همراه تیم آنست و تیم آواربرداری به محل حادثه اعزام و کار آوار برداری و امدادونجات آغاز شد.

رضایی گفت: در این حادثه ٩ نفر مصدوم شده و به مراکز درمانی منتقل و سه نفر هم سرپایی مداوا شدند.

مدیرعامل هلال احمر استان لرستان ادامه داد: تا کنون 2 جسد از زیر آوار بیرون کشیده و تحویل پزشکی قانونی شده و عملیات جست‌وجو و نجات و تلاش ها برای یافتن مادر خانواده از زیر آوار همچنان ادامه دارد.

 

 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، صارم رضایی در خصوص این حادثه گفت: صبح امروز گزارشی مبنی بر تخریب یک
 
منزل مسکونی بر اثر انفجار در شهرستان خرم آباد گزارش شد.
 
رضایی گفت : بعد از دریافت گزارش حادثه بلافاصله  ٥ تیم عملیاتی به محل حادثه اعزام شد و 7 نفر از اهالی واحد مسکونی دچار مصدومیت شدند.
 
مدیرعامل هلال احمر استان لرستان ادامه داد: تا کنون یک جسد از زیر آوار بیرون آورده شده و تحویل پزشکی قانونی شده و عملیات جستجو و نجات هنوز ادامه دارد.

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *