امدادرسانی هلال احمر همدان به 6 مصدوم تصادف تریلر با 2 سواری در گردنه اسدآباد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسدآباد از امدادرسانی به حادثه تصادف یک دستگاه تریلر با دو خودرو سواری پیکان و پراید در گردنه اسدآباد که ۶ مصدوم برجای گذاشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان، محمد اعتصام گفت: تصادف یک دستگاه کامیون حامل سوخت با 2 خودروی پیکان و پراید درکیلومتر۳ شهرستان اسدآباد به سمت همدان 6 مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت.

وی افزود: این حادثه، ساعت۱۹:۰۰ پنجشنبه ،29 آبان به نجاتگران مستقر در پایگاه امداد و نجات بین شهری گردنه اسداباد اطلاع داده شد که بلافاصله نجاتگران در ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه خود را به محل حادثه رسانده و برای امداد رسانی به مصدومان به سرعت وارد عمل شدند .

وی افزود: در ارزیابی های اولیه مشخص شد، ۴مرد و ۲ زن از سرنشینان خودرو های پیکان و پراید بر اثر شدت برخورد با کامیون مصدوم شدند و یک نفر از سرنشینان مرد نیز فوت شده بود.

اعتصام گفت: نجاتگران، بعد از انجام ارزیابی های اولیه،4 نفر از مصدومان را با آمبولانس هلال احمر و 2 نفر دیگر را با آمبولانس اورژانس ۱۱۵، به بیمارستان حضرت قائم (ع)  شهرستان اسدآباد انتقال دادند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از خدمت رسانی نجاتگران پایگاه امداد و نجات بین شهری گردنه اسدآباد ،پایان عملیات را ساعت ۲۱:۰۲ دقیقه شب اعلام کرد و افزود: نجاتگران هلال احمر، افراد آموزش دیده و متخصص در امر امداد و نجات هستند که همواره در تصادفات جاده ای جان تعداد زیادی از رانندگان و مسافران را نجات می دهند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *