امضای تفاهم‌نامه همکاری میان هلال‌احمر ایلام و هیات کوهنوردی استان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: برای پاسخگویی بهتر به حوادث کوهستان، تفاهم نامه همکاری با هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اکبری با اشاره به انعقاد این تفاهم نامه گفت: با توجه به وظیفه جمعیت هلال احمر در پاسخگویی به حوادث کوهستان و لزوم بهره مندی از ظرفیت و توان هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان با هدف ساماندهی و همگرایی تیم های تخصصی امداد و نجات در حوادث کوهستان و آمادگی جامعه کوهنوردی برای همکاری دوسویه با جمعیت هلال احمر این تفاهم نامه امضا شد.

وی افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه اعضاء تیم های کوهنوردی استان ضمن عضویت در هلال احمر از دوره های آموزش امداد و نجات در سطوح پایه و تخصصی به جهت کسب مهارت و دانش افزایی بهره مند خواهند شد.

جلال پاشاپوریان رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان نیز ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با جمعیت هلال احمر گفت: این تفاهم نامه برای پوشش بهتر حوادث در کوهستان و سرعت عمل امدادرسانی به حادثه دیدگان موثر خواهد بود و امیدوارم هیات کوهنوردی استان با استفاده از تمام توان و ظرفیت خود بتواند در راستای امدادرسانی به حادثه دیدگان در حوادث کوهستان نقش بسزایی را ایفا کند.

وی افزود: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه گام موثری در ارتقای سطح آمادگی تیم‌های امداد و نجات کوهستان و توسعه آموزش های همگانی به جامعه هدف برداشته شود.

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *