انتقال 8 مصدوم حادثه تصادف 2 خودرو سواری به مراکز درمانی کردستان

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: برخورد دو خودرو پژو ۴۰۵ و پژو پارس در محور دیواندره به سقز ۸ سرنشین این خودروها را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کردستان؛ مهدی خوش قدم افزود: این تصادف در سه راهی روستای "گومه ای" به وقوع پیوسته و دلیل آن تصادف رخ به رخ خودروها عنوان شده است.

وی گفت: پس از وقوع این حادثه حاضران در صحنه با شماره ۱۱۲ مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر تماس گرفته و نجاتگران پایگاه امداد و نجات زرینه ی اوباتو سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

خوش قدم افزود: با همکاری نیروهای پلیس راه، اورژانس و نجاتگران هلال احمر پس از رهاسازی، مصدومان به بیمارستان امام خمینی(ره) دیواندره منتقل شدند.

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر تاکید کرد: با توجه به حجم بالای تردد خودرو در محور سقز -دیواندره-سنندج،  لازم است که رانندگان خودروهای سواری ضمن رعایت سرعت مطمئنه نسبت به رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی اهتمام بیشتری داشته باشند.

مهدی خوش قدم اضافه کرد: در این محور پر تردد سه پایگاه امداد و نجات جاده ای باقر آباد، زرینه اوباتو و صاحب آماده خدمتگزاری به حادثه دیدگان جاده ای هستند.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *