اهدای 40 کپسول اکسیژن و 8 مانومتر از سوی خیران سمنان برای کمک به بیماران مبتلا به کرونا

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سمنان با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا باعث ایجاد مشکلات بسیاری ازجمله برای اقشار کم ‌درآمد جامعه شده است، گفت: خیران استان برای رفع نیازهای این افراد پیش‌قدم شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان؛ مظفر محمدخانی، با بیان اینکه شیوع موج سوم کرونا و تعطیلی 2 هفته‌ای واحدهای صنفی باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای اقشار کم درآمد جامعه شده است، افزود: در این میان خیران استان سمنان در عرصه حضور یافته و با انجام کمک‌های مومنانه یاریگر مردم شدند.

وی افزود: خیران گرمساری ۴۰ کپسول اکسیژن به همراه ۸ عدد مانومتر را به مرکز خیرین این شهرستان برای استفاده بیماران مبتلا به کرونا اهدا کردند. 2 کپسول اکسیژن نیز به همراه مانومتر به هلال‌احمر سمنان اهدا شد.

محمدخانی همچنین اظهار کرد: خیران شهر بیارجمند نیز یک دستگاه ویلچر و یک کپسول اکسیژن به همراه مانومتر به هلال‌احمر این شهر اهدا کرده اند.

وی همچنین از اهدای هشت بخاری از سوی خیران خانه هلال سمنان نیز خبر داد و افزود: کمک‌های خیران می‌تواند گام مؤثری برای کاهش مشکلات جامعه قلمداد شود بنابراین مردم استان می‌توانند در تهیه و توزیع سبدهای غذایی، اقلام بهداشتی، ماسک و محلول ضدعفونی کننده نیز یاریگر هلال‌احمر باشند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *