بازدید عضو شورای عالی هلال احمر از سایت ورزشی هلال گلستان/آقاملایی: برای توانمندسازی نوجوانان هلال‌احمری تلاش می‌کنم

عصر امروز عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر به همراه سرپرست معاونت امور جوانان استان از سایت ورزشی جمعیت هلال احمر گلستان بازدید کردند‌.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، عصر دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۹، حمیدرضا آقاملایی عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر به همراه سیده صغری خراسانی سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان از سایت ورزشی هلال احمر این استان بازدید کردند.
 
عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر در جمع نوجوانان ورزشکار در این مجموعه گفت: شما نوجوانان و جوانان به عنوان آینده سازان کشور با تربیت خوب و صحیح جسمی در کنار پرورش افکار مثبت می توانید به پیشرفت ایران کمک کنید‌.
وی افزود: جمعیت هلال احمر می‌تواند از ظرفیت بزرگ نوجوانان و جوانان استفاده کرده و با تربیت فرهنگی آنها در ساختن جامعه‌ای تاب آور برای داشتن کشوری ایمن تلاش کند.
 
آقاملایی خطاب به نوجوانان ورزشکار و در جمع خانواده‌های آنها گفت: از همه‌ی شما نوجوانان ورزشکار می‌خواهم در این مسیر برای حفظ خود، خانواده‌هایتان و همچنین جامعه قدم بردارید؛ من نیز به عنوان عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر از هیچ تلاشی برای توانمند کردن شما نوجوانان ورزشکار و هلال احمری دریغ نخواهم کرد‌، معاونت جوانان هم هموار کننده این مسیر است.
 
همچنین در ادامه‌ی این بازدید حمیدرضا آقاملایی با حضور در سایت آموزشی هلال احمر شهرستان گرگان، از برگزاری کلاس های آموزشی امداد و نجات بازدید کرد و در جریان روند برگزاری دوره‌های عملی آموزش های امدادی جوانان قرار گرفت.
زنگانه گلستان
تهیه کننده:

زنگانه گلستان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *