رئیس جمعیت هلال احمر:

بیانیه گام دوم انقلاب سرلوحه امور در جمعیت هلال احمر است/ تقویت تشکل های جوانان در دستور کار خواهد بود

دکتر پیرحسین کولیوند در جریان دیدار با نماینده ولی فقیه در هلال احمر با اشاره به این که تقویت تشکل های جوانان در دستور کار خواهد بود، از توجه ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در راستای پیشبرد اهداف جمعیت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر در جریان دیدار با نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ضمن تبریک هفته بسیج از بیان رهنمودهای نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قدردانی کرد و پیروی از آن ها را ضروری دانست.

وی افزود: از خداوند نیز سپاسگزارم که توفیق خدمت به مردم را نصیب کرد و این توفیق همراه با اعتماد رئیس جمهوری منجر به این شد تا بار دیگر در این مجموعه به مردم خدمت کنم.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به این که 4 سرفصل جهت پیشبرد امور جمعیت هلال احمر در دستور کار است، گفت: جوانان، داوطلبان، خیرین، امدادگران، اعضای شورای عالی و سایر مسئولین جمعیت هلال احمر امروز باید در کنار ما حاضر بوده تا بتوانیم 4 سرفصل مورد توجه را پیش ببریم و کیفیت خدمت رسانی در هلال احمر را ارتقا دهیم.

کولیوند خاطرنشان کرد: مسئولین گذشته در هلال احمر تلاش های زیادی کرده اند و قدردان خدمات آن ها هستیم. امروز ما نیز بر مبنای بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی عمل خواهیم کرد. در همین راستا امدادرسانی و فعالیت های امدادی را در اولویت قرار می دهیم. همچنین به دنبال شکل گیری تشکل های جوانان هستیم تا بتوانیم با استفاده از نیروی جوان اهداف انقلابی جمعیت را پیش ببریم.

وی افزود: امروز ضرورت دارد تا نعمت جمهوری اسلامی و ولی فقیه را قدر بدانیم و با اتکا به این نعمت ها گام های مثبتی در جمعیت هلال احمر برداریم. در عرصه بین المللی نیز تلاش خواهیم کرد تا با همکاری با کشورهای همسایه و کشورهای مسلمان، هم افزایی داشته و ارتباطات خود را تقویت کنیم و در صورت نیاز در هر نقطه جهان متناسب با اهداف نظام به فعالیت پردازیم.

رئیس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: ما به دنبال این هستیم با اتکا به نیروهای موجود جمعیت هلال احمر و بدنه هلال احمر این جمعیت را به شکوفایی رسانیم. هلال احمر مجموعه ای است که خدمت به مظلومین را در دستور کار دارد و ما نیز در همین راستا عمل خواهیم کرد و از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر نیز در این مسیر استفاده خواهیم کرد.

رضا پورحسین
تهیه کننده:

رضا پورحسین

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *