تقدیر استاندار آذربایجان‌شرقی از هلال‌احمر استان برای تسریع در امر واکسیناسیون جامعه

استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌ها و فعالیت‌های جمعیت هلال احمر در همکاری برای ایجاد مراکز تجمیعی واکسن ‌کرونا تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، دکتر پورمحمدی، قبل از ظهر امروز دوشنبه ۲۲ شهریورماه، در جلسه ستاد کرونای استان از تلاش‌های جمعیت هلال احمر در راستای همکاری با ستاد کرونا و ایجاد مراکز واکسیناسیون کرونا در تبریز و سایر نقاط استان تقدیر کرد.

همچنین مهندس مهدوی فرماندار تبریز نیز با حضور در ترمینال یک سالن حجاج فرودگاه بین المللی شهید آیت الله مدنی تبریز از مرکز واکسیناسیون جمعیت هلال احمر استان بازدید و از زحمات اعضای داوطلب و کارکنان هلال احمر برای تسریع در امر واکسیناسیون کرونا تقدیر کرد.

 لازم به ذکر است؛ جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی به منظور تسریع در امر واکسیناسیون کرونا، بنا بر ابلاغ ستاد مرکزی هلال‌احمر، اقدام به راه‌اندازی قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا کرده و با مشارکت ستاد کرونای استان، مدیریت بحران استانداری، دانشگاه علوم پزشکی، سپاه پاسداران و فرودگاه تبریز، مراکز واکسیناسیون تجمیعی را در تبریز و شهرهای مراغه، اسکو، میانه، آذرشهر و عجب شیر راه‌اندازی و بالغ بر ۶۰ هزار انواع واکسن کرونا به مراجعان تزریق کرده است.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *