تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از هلال‌احمر برای حمایت از کادر درمان و مدافعان سلامت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور در جمع پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر گفت: دانشگاه علوم پزشکی قدردان زحمات جمعیت هلال احمر استان و حمایت های بی دریغ آنها از کادر بهداشت و درمان است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ دکتر فرزین رضاعی افزود: از آنجایی که کادر بهداشت و درمان استان کردستان در شرایط سختی به سر برده و فشار زیادی را متحمل می شوند، فراخوان پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر به استان می تواند تنفسی برای این عزیزان ایجاد کند که کمک بسیار بزرگ و ارزشمندی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: از زحمات و دلسوزی بسیار خالصانه مدیرعامل هلال احمر استان صمیمانه تشکر می‌کنم و امیدوارم با همیاری هلال احمر و سایر دستگاه ها بتوانیم از شرایط بحرانی عبور کرده و کرونا را شکست دهیم.

پیام جلالی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نیز ارائه خدمات داوطلبانه جامعه پزشکی را در کنار جمعیت هلال احمر همواره و به خصوص در حوادث بزرگ بسیار ارزشمند، موثر و چشمگیر بیان کرد و افزود: پزشکان و پرستاران در این روزها حکم همان رزمندگانی را دارند که در میدان جنگ و دفاع از میهن اسلامی، به زمینی پر از مین وارد می شدند و نمی دانستند که در قدم بعد، چه چیزی انتظارشان را می کشد.

وی در ادامه گفت: کرونا، ویروس خطرناکی است و شما آن خطر را به جان خریده اید تا برای مردم ایران اسلامی سلامتی را به ارمغان آورید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در پایان از حضور ارزشمند پزشکان و پرستاران داوطلب جمعیت هلال احمر در استان جهت کمک به کادر درمانی و مدافعان سلامت تقدیر و تشکر کرد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *