تقدیر مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از اجرای طرح آمران سلامت هلال احمر

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از اجرای سریع طرح آمران سلامت هلال احمر در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراخوان مجدد داوطلبان و نیروهای مخلص در مقابله با کرونا تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، حبیب الله آسوده، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان در دیدار با سید مجتبی احمدی ضمن تقدیر از اجرای طرح آمران سلامت، آمادگی کمیته امداد استان را برای مشارکت در این طرح و نیز در طرح نذر ماسک جوانان هلال احمر استان اعلام کرد.
وی با اشاره به اینکه حدود ۲ میلیون نفر نیازمند و کم برخوردار در استان خراسان رضوی وجود دارند، گفت: تعداد 850 هزار نفر واجد شرایط برای کمک رسانی در سامانه سخا در خراسان رضوی ثبت شدند که می بایست با همراهی و هم افزایی سایر نهادها از جمله هلال احمر، سبدهای معیشتی بیشتری تهیه و از سایر نیازمندان نیز حمایت حداکثری صورت پذیرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز در این دیدار اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص جامعه در وضعیت فعلی و وجود بحران کرونا برای اجرای طرح «مواسات» اقشار نیازمند می بایست از موازی کاری ها پرهیزکرد و با همراهی و تعامل بیشتر، حمایت از محرومان به صورت هدفمند، انجام شود.
وی همچنین از تلاش های کمیته امداد استان در مدیریت طرح «مواسات» و کمک مومنانه در خراسان رضوی با محوریت نماینده ولی فقیه در استان تقدیر کرد.
همچنین در قسمتی از این جلسه، معاون امور داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی درباره روند اجرایی طرح دستیار و فعالیت‌های داوطلبانه هلال احمر استان در تهیه بسته های حمایتی و معیشتی برای اقشار نیازمند و نیز اجرای طرح نذر آب 3 برای کمک به مردم محروم خراسان جنوبی به ارائه گزارش پرداخت.
در پایان این نشست لوح تقدیر ویژه‌ هلال احمر خراسان رضوی با امضای آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و نیز بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور، برای مشارکت در طرح رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان به مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خراسان رضوی، تقدیم شد.
فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *