تلاش‌های شبانه روزی تیم درمانی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار در کردستان

سرپرست تیم درمانی پرسنل هلال احمر اعزام شده از بیمارستان فوق تخصصی نورافشار به استان کردستان، از تلاش های شبانه روزی این تیم 7 نفره به منظور کمک به کار درمان بیماران در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نور افشار، دکتر علیرضا سیفی با بیان این مطلب گفت: این گروه 7 نفره پس از ورود به استان کردستان به 2 گروه تقسیم و در شهر‌های سقز و بانه مستقر شده اند.
وی با اشاره به اینکه روزانه بیش از 100 بیمار بستری و سرپایی از سوی این تیم ها ویزیت می شوند؛ گفت: برگزاری برنامه های آموزشی در زمینه روش های مهار بیماری کووید و همچنین انتقال تجربیات کادر درمانی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار در این زمینه، بخشی از فعالیت های این تیم اعزامی است.
سرپرست تیم درمانی بیمارستان فوق تخصصی نور افشار اعزامی به کردستان در ادامه از هماهنگی به منظور ایجاد بستر ارتباطی پزشکان استان کردستان با بیمارستان نورافشار (تله مدیسین) برای پرسش و پاسخ های پزشکی خبر داد و افزود: همچنین مقرر شد بیمارستان های استان کردستان بتوانند در صورت نبود امکانات و‌ تجهیزات مناسب، بیمار خود را به بیمارستان فوق تخصصی نورافشار منتقل کنند.
سیفی با قدردانی از مهمان نوازی و خونگرمی مردم شریف استان کردستان، فرصت خدمت به بیماران این استان را موهبتی از جانب خداوند دانست و خاطر نشان کرد: خدمت به بیماران نیازمند درمان استان کردستان فرصت مناسبی برای حضور دیگر همکاران و کادر درمانی سراسر کشور خواهد بود.
وی در پایان با تقدیر از فداکاری های وصف ناشدنی کادر درمان بیمارستان ها و مراکز درمانی تصریح کرد: همکاران ما در سراسر کشور این روزها با وجود ماه ها تلاش و کوشش در سنگر درمان و مراقبت از سلامت همنوعان خود، هرگز کوتاهی در این خصوص نداشته و تمام همت خود برای تسکین درد هموطنان را به کار می گیرند.
سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *