توزیع بسته های معیشتی میان 1600 نیازمند در چهارمحال و بختیاری+عکس

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از برگزاری آیین بسته بندی و توزیع بسته های معیشتی با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار، فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم، معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونان و روسای شعب هلال احمر استان در شهرکرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری، ایرج کیانی، سوم آذر در سومین رزمایش کمک به نیازمندان استان،افزود: هلال احمر به عنوان یکی از دستگاه های خدمات رسان و امدادی وظیفه خود می داند در بسیاری از امور به ویژه در حال حاضر که ویروس منحوس کرونا جامعه را در برگرفته است به نحو احسن خدمت رسانی کند.

وی گفت: جمعیت هلال احمر استان اقدام به تهیه بسته‌های حمایتی بیش از یک هزار و 600 بسته معیشتی شامل 7 قلم مواد غذایی به ارزش 4 میلیون ریال تهیه و میان افراد نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه این بسته ها باید به دست نیازمندان و متاثران از ویروس منحوس کرونا برسد؛ خواستار هماهنگی روسای شعب با هماهنگی فرمانداران، ائمه جمعه و فرماندهان سپاه برای توزیع بسته های معیشتی شد.

در ادامه نماینده ولی فقیه نیز در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با تاکید بر گسترش فعالیت جمعیت هلال احمر در خدمات رسانی در بحران گفت: کارنامه این جمعیت در خدمات رسانی درخشان است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در سومین مرحله از رزمایش همدلی کمک مومنانه جمعیت هلال‌احمر چهارمحال‌‌و‌بختیاری افزود: اقدامات و فعالیت‌های امدادگران و داوطلبان این جمعیت در حوادث و سوانح گوناگون قابل تقدیر است.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، افزود: اعضای هلال احمر استان در ایام تعطیلات نوروز در قالب پایگاه‌های شناسایی بیماران حاد تنفسی در مبادی ورودی شهرها نیز همگام با مسوولان انتظامی و مرکز بهداشت فعالیت چشمگیر داشتند.

وی اظهار کرد: در استان چهار محال و بختیاری وفاق و همدلی میان دستگاه های مختلف بسیار خوب و اثر بخش بوده است و اعضای این جمعیت در همه حوادث و سوانح با صلابت و بدون منت و  هیچ چشم داشتی حضور فعال دارند که ستودنی است.

امام جمعه شهرکرد به توزیع اقلام و کمک‌های مردمی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه جوانان به میدان بیایند و نسبت به کمک به نیازمندان و افراد تحت تاثیر ویروس منحوس کرونا، بلافاصله جمعیت هلال احمر با ورود خود به این عرصه نشان داد که کمک به نیازمندان یک وظیفه است که باید به آن جامه عمل بپوشاند.

وی همچنین بر توزیع این اقلام میان نیازمندان واقعی تاکید کرد و گفت: باید اقلام تهیه شده از سوی متولیان امر به گونه ای توزیع شود که مساوات رعایت و از هرگونه تکرار در توزیع اقلام جلوگیری شود.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *