توزیع 200 بسته‌ معیشتی کمک مومنانه هلال‌احمر زنجان در ایجرود

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود گفت: توزیع مرحله دوم معیشتی کمک مومنانه در قالب طرح شهید سردار حاج قاسم سلیمانی میان خانواده های کم برخودار آسیب دیده از کرونا در سطح این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ علی محمدی در حاشیه توزیع کمک های مومنانه هلال احمر در روستاهای ینگی کند سیدلر و ایچ افزود: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، افرادی که معیشت آنها در نتیجه کرونا دچار مشکل شده جمعیت هلال احمر با استفاده از ظرفیت خیرین و داوطلبان نسبت به تامین بخشی از مایحتاج این هموطنان اقدام کرده است.

وی اضافه کرد: توزیع بسته های معیشتی با هدف كمک به اقشار کم بضاعت و آسیب دیده از بیماری کرونا ویروس، ترويج فعاليت های خيرخواهانه و عام المنفعه با همکاری پرشور خیرین و داوطلبان در شهرستان ایجرود توسط جمعیت هلال احمر در حال انجام است.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود گفت: در مرحله دوم توزیع بسته های معیشتی کمک مومنانه در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی میان 200 خانواده  کم برخودار و آسیب دیده از کرونا در حال انجام است.

محمدی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر با رویکرد دستگیری از نیازمندان و مستمندان و بهره گیری از توان و ظرفیت خیرین، برای دومین بار در مسیر تحقق اهداف و برنامه های خیرخواهانه اقدام به توزیع سبدهای غذایی برای خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا در سال جاری کرده است.

وی یادآوری کرد: توزیع بسته های معیشتی کمک های مومنانه طرح شهید سردار حاج قاسم سلیمانی توسط هلال احمر با همراهی امام جمعه زرین آباد و مجموعه فرمانداری شهرستان ایجرود و دهیاران روستاها آغاز شده است.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ایجرود گفت: این سبدهای غذایی شامل برنج 10 کیلویی، ماکارونی، روغن مایع، قند، حبوبات و چایی و رب گوجه فرنگی می باشد.

هلال احمر در رزمایش کمک های مومنانه خوب درخشید

امام جمعه شهر زرین آباد گفت: جمعیت هلال احمر استان زنجان و شهرستان ایجرود در رزمایش کمک های مومنانه خوب درخشید و مسئولین این نهاد به میدان کمک مومنانه نمره خوبی دریافت کرده اند.

حجت الاسلام محمدباقر مقدمی در حاشیه رزمایش کمک مومنانه طرح شهید سردار حاج قاسم سلیمانی توسط هلال احمر در روستاهای ایج و ینگی کند سیدلر افزود:  جمعیت هلال احمر بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص رزمایش کمک های مومنانه خوب درخشیدند و مسئولان هلال بلافاصله وارد میدان عمل شدند و در میدان کمک مومنانه نمره خوبی دریافت کرده اند.

وی تاکید کرد: بر اساس حدیثی از ائمه اطهار(ع) کسانی که از مردم دستگیری کنند و به سراغ نیازمندان بروند عاقبت به خیری در این امر خیر است.

امام جمعه شهر زرین آباد گفت: با امر خیری که هلال احمر در پیش گرفته است امید داریم این مهم سبب عاقبت بخیری خدمتگزاران هلال احمر باشد.

حجت الاسلام مقدمی اظهار کرد: از روزی رهبر معظم انقلاب تاکید بر کمک مومنانه برای خانواده های کم برخودار آسیب دیده از کرونا داشتند به عینه شاهدیم که خدمت و دلسوزی هلال احمری ها شب و روز ندارد.

وی خاطرنشان کرد: رزمایش کمک های مومنانه هلال احمر در سطح استان و شهرستان ایجرود مورد تایید خداوند متعال، امام زمان (عج)، ائمه اطهار(ع) و ولی امر مسلمین است که به نحو مطلوب و شایسته ای انجام می شود.

امام جمعه شهر زرین آباد گفت: در سطح استان زنجان و در شهرستان ایجرود که از ظرفیت خیرین در کمک مومنانه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی استفاده شده قدردانی می کنیم  که دست همه ما را در این امر خیر و خداپسندانه گرفتند.

حجت الاسلام مقدمی افزود: از خداوند متعال می خواهیم که بر عمر، کسب و کار، اموال و اولاد آنها برکت خود را نازل کند.

وی یادآوری کرد: برای خدمت های بی منت هلال احمری ها و خیرین در دنیا و آخرت نتیجه مطلوبی توسط خداوند متعال عنایت می شود.

امام جمعه شهر زرین آباد، از سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان، عوامل هلال احمر در شهرستان ایجرود، قدردانی کرد و ادامه داد: از خداوند متعال می خواهیم به خدمت همه هلال احمری ها برکت عنایت کند.

قدردانی معاون سیاسی فرمانداری شهرستان ایجرود از کمک مومنانه هلال احمر

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ایجرود نیز از تلاش های جمعیت هلال احمر در خصوص کمک مومنانه طرح شهید قاسم سلیمانی قدردانی کرد.

لطفی در حاشیه تویع بسته های معیشتی کمک مومنانه هلال احمر افزود: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای طرح رزمایش کمک مومنانه و دستگیری از نیازمندان شهرستان برای خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا خوشبختانه در این شهرستان با کمک نهادها و دستگاه های اجرایی و خیرین و نیکوکاران  تاکنون هفت مرحله از این رزمایش را با هدایت و حمایت امام جمعه انجام داده ایم.

وی گفت: در طول این طرح و اجرای رزمایش با مبلغی حدود 20 میلیارد ریال توانستیم اقلام و کالاهای اساسی، تجهیزات بهداشتی و درمانی شهرستان ایجرود را تامین و مابین نیازمندان توزیع کنیم.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ایجرود تاکید کرد: امروز نیز 200 بسته معیشتی که توسط هلال احمر تهیه شده بود را در سطح شهرستان مابین خانواده های کم بضاعت آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع کردیم.

لطفی، از جمعیت هلال احمر، خیرین و نیکوکاران و همه دستگاه های اجرایی که  در اجرای طرح رزمایش کمک مومنانه طرح شهید قاسم سلیمانی با فرمانداری همکاری داشته اند، قدردانی کرد.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *