در بازدید رئیس جمعیت هلال احمر و نماینده سازمان جهانى بهداشت مطرح شد؛

حضور نیرو هاى جمعیت هلال احمر در مناطق متأثر از سیل تا زمان بازگشت آرامش و ثبات به مناطق

رئیس جمعیت هلال‌احمر به همراه نماینده سازمان بهداشت جهانی در جمهوری اسلامی ایران و مدیر هماهنگی و همکاری های صلیب سرخ و هلال احمر در تهران از مناطق متاثر از سیل شرق استان تهران بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، صبح امروز دکتر پیرحسین کولیوند به همراه دکتر جعفر حسین نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران و عطا دورانی از مناطق متاثر از سیل در استان تهران بازدید کردند.
در این بازدید دکتر کولیوند ضمن تقدیر از امدادگران جمعیت هلال‌احمر گفت: امدادگران جمعیت هلال‌احمر بلافاصله بعد از وقوع سیل در منطقه حاضر شدند و با کمک دیگر دستگاه‌های امدادی توانستند پایداری نسبی را به منطقه برگرداند.
کولیوند ضمن تشکر از استاندار تهران گفت: دکتر منصوری از چند ساعت پس از وقوع سیل در منطقه حضور پیدا کرد و تا امروز به‌‌ صورت شبانه روزی در حال خدمت هستند.
رئیس جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر حضور نیروهای جمعیت هلال‌احمر در منطقه گفت: تا زمانی که آرامش و ثبات به مناطق متاثر از سیل بازگردد حضور نیروی‌های جمعیت هلال‌احمر در آن مناطق ادامه خواهد داشت.
 
تلاش‌های هلال‌احمر ستودنی است
در ادامه این بازدید دکتر جعفر حسین ، نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران با ممتاز برشمردن خدمات این جمعیت در سیل گفت: من بارها در بحران‌های مختلفی حضور داشتم اما تلاش‌های جمعیت هلال احمر ایران ستونی و ممتاز است.
جعفر حسین در ادامه تصریح کرد: حضور رئیس جمعیت هلال‌احمر در منطقه باعث دلگرمی امدادگران است و همین دلگرمی باعث می‌شود تا جمعیت هلال‌احمر در کمتر از ۴۸ ساعت بتواند راه‌ها و شریان های اصلی را باز کند.
 
حضور رئیس جمعیت در منطقه باعث دلگرمی است
در ادامه این بازدید عطا دورانی، مدیر هماهنگی و همکاری های صلیب سرخ و هلال احمر در تهران گفت: من در جمعیت کشورهای مختلف حضور داشتم اما روسای هیچ یک از آنها مانند رئیس جمعیت هلال‌احمر ایران یک ساعت پس از حادثه حضور فعال در منطقه ندارند.
وی تصریح کرد: همین حضور فعال در منطقه است که باعث می‌شود امدادرسانی سرعت بگیرد.
 
کلمات کلیدی
امیرحسین عباسی
تهیه کننده:

امیرحسین عباسی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *