دست بخیرشدن‌های کرونایی

دست بخیر نیکوکاران در این روزهای کرونایی، برای مهار این مهمان ناخوانده آخر سالی، حسابی به راه است؛ به خاطر کرونا، سر و شکل برخی خیرات عوض شده و هرروز خبر تازه ای از توزیع رایگان، قدرتمند و عادلانه دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی کننده در بیمارستان های کشور می رسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، منصور یگانه، مدیر توزیع اقلام گروه جهادی منادیان رحمت دراین‌باره می‌گوید: در روزهای جولان کرونا به خصوص در استان های توریستی و شمالی کشور، نیک اندیشانی برای کمک به حفظ سلامت و زندگی کادر درمانی کمر همت بسته و به پا خاسته اند.
او می گوید: مجمع خیرین کشور با همکاری درشبکه مردمی مدیریت جهادی کرونا ، این بار به جای ساختن مراکز آموزشی و ... برای نجات حان انسان ها، پای کار آمده اند و در زمینه تهیه اقلام بهداشتی  و ایجاد سیستم  توزیع قدرتمند آن ها در مراکز درمانی کشور اقدام کرده اند.
به گفته یگانه، ردپای این کمک ها را می توان به طور عمده در بیمارستان های گیلان، گلستان،مازندران،قم، جیرفت کرمان ، اراک مشاهده کرد ولی در سایر نقاط نیز خیرین با جمع آوری کمک های مردمی شروع به فعالیت های خیرخواهانه خواهند کرد.
مدیر توزیع اقلام گروه جهادی منادیان رحمت اضافه می کند: داوطلبان این گروه جهادی ، موج کمک های شان از اقلام بهداشتی و حفاظت فردی تا اعلام آمادگی به عنوان نیروهای داوطلب به کمک به نیروهای درمانی بیمارستان ها و نقاهتگاه بیماران کرونایی را جاری کردند و تا کنون رقم کمک های اهدایی شان به یک میلیارد تومان رسیده که همگی صرف تهیه تجهیزات مورد نیاز کادر درمانی شده و به صورت عادلانه توزیع شده است.
او معتقد است که تلاش و امداد سمن ها و خیرین در این روزهای سخت مقابله با بیماری فراگیر کرونا ، نوید این را می دهد که صحنه زندگی با همه سختی هایش خالی از مهربانی و انساندوستی نیست اما در کنار دغدغه رساندن اقلام مورد نیاز به حامعه هدف، چه خوب است که مردم هم به وسع خود با در خانه ماندن و پرهیز از مسافرت های غیر ضروری در این مسیر مشارکت داشته باشند .
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *