دیدار و تجلیل از مادر شهید امدادگر در یزد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ حجت الاسلام شعشعی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار کرد: به مناسبت 13 جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهید با خانواده شهید امدادگر خدابخش جنائی پور دیدار و از مادر این شهید امدادگر بزرگوار تجلیل شد.

حجت الاسلام شعشعی گفت: شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر در هشت سال دفاع مقدس حماسه ها آفریدند و در کنار اقشار دیگر برای اعتلای نظام اسلامی از وجود خویش گذشتند.

وی بیان کرد: یاد و خاطره همه ایثارگران و از جان‌گذشتگانی که در این راه مقدس جاویدنام شدند گرامی می‌داریم ؛ به‌ ویژه شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر که در راه تسکین درد و رنج حاصل از تجاوز دشمن در کنار رزمندگان اسلام زیر آتش خمپاره و موشک لحظه‌ای تردید به خود راه ندادند تا پرچم سفید این جمعیت که همیشه نویدبخش صلح و نوع‌دوستی بوده این‌بار در راه نام وطن برافراشته شود.

در پایان این دیدار از مادر شهید امدادگر جنائی پور به پاس فداکاری ها و رشادت ها تجلیل شد.

لازم به ذکر است؛ شهید امدادگر خدابخش جنائی پور در سال 1343 متولد و در تاریخ 15/4/61 در منطقه شلمچه به شهادت رسید.

 جمعیت هلال احمر استان یزد مزین به 12 شهید امدادگر است.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *