رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با دکتر نامدارعبداللهیان دیدار کرد

شهباز حسن پور بیگلری، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان ظهر امروز با حضور در ساختمان صلح با سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال‌احمر دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ شهباز حسن پور بیگلری، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان جهت تبریک یکصدمین سال تاسیس جمعیت و تجلیل از زحمات امدادگران، جوانان و کارکنان جمعیت در دوران مدیریت مترقی و پرافتخار دکتر کولیوند در ساختمان صلح حاضر و با دکتر نامدار عبداللهیان دیدار و گفت و کرد.

حسن پور بیگلری با اشاره به رشادت های امدادگران هلال احمر گفت: ماموریت های جمعیت هلال احمر در یاری رسانی به شهروندان در سخت ترین شرایط رقم می خورد و بی شک شایسته تقدیر است که یک نمونه از آن را در سیل سال گذشته کرمان شاهد بودیم. مشخصا نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در این مسیر سخت در کنار جمعیت هلال احمر هستند و از این مجموعه حمایت خواهند کرد.

دکتر نامدار عبداللهیان، سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس هلال‌احمر نیز بر ارتقا همکاری ها و ارتباط موثر با نمایندگان مردم در خانه ملت تاکید کرد.

در این دیدار که با حضور دکتر پورساداتی، مدیرکل امور مجلس برگزار شد، بر همکاری سازنده و بیش از پیش مجمع نمایندگان استان کرمان و جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران تاکید و مقرر شد تا بسترهای قانونی در مجلس جهت رفع نیازهای هلال احمر صورت گیرد تا این مجموعه بتواند با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها به مردم خدمت رسانی کند.

کلمات کلیدی
رضا پورحسین
تهیه کننده:

رضا پورحسین

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *