رهاسازی ۸۱ دستگاه خودرو گرفتار شده در کولاک استان آذربایجان غربی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی از امدادرسانی و رها سازی ۸۱ دستگاه خودرو گرفتار شده در برف و کولاک به استعداد ۲۰۰ نفر در محورهای مواصلاتی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ امیر جعفرزاده گفت:با توجه به بارش برف وکولاک در محورهای استان آذربایجان غربی گفت: در طی تماس های مردمی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات (۱۱۲) جمعیت هلال احمر استان  از ساعت  ۸ صبح ۱۴۰۰/۱۲/۲۴  مبنی بر گرفتار شدن ۸۱ دستگاه خودرو در محورهای مواصلاتی مزبور، بعد از دریافت خبر از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات eoc هلال احمر استان و با هدف رهاسازی خودروها و امداد رسانی به سرنشینان خودروهای گرفتار شده به محل حادثه اعزام شدند.

وی در تشریح این امدادرسانی گفت: تیم های عملیاتی پایگاه های امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر در محورهای مزبور پس از طی مسیر در این عملیات به ۸۱ خودرو به استعداد ۲۰۰ نفر  امدادرسانی کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی ضمن قدردانی و همراهی بسیارخوب پلیس راه و اورژانس افزود: این عملیات امداد رسانی و رها سازی تا ساعت ۸ صبح ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ ادامه داشت و همچنان ادامه دارد. منابع انسانی بکار گرفته شده در این عملیات رهاسازی و امدادرسانی به خودروهای گرفتار در برف و کولاک شامل ۵ تیم امداد و نجات، ۱۹ نفر پرسنل و نجاتگر و ۴ دستگاه آمبولانس و ۱ دستگاه خودروی کمک دار امدادرسانی کردند.

لازم به ذکر است بارش در محورهای مواصلاتی استان همچنان ادامه دارد و رانندگان جوانب احتیاط را بطور کامل رعایت فرمایند و در صورت امکان سفرهای غیر ضروری را به تعویق بیندازند.

کلمات کلیدی
رضا پورحسین
تهیه کننده:

رضا پورحسین

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *