رها سازی راننده کامیون ایسوزو واژگون شده در جاده تهران به همدان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان همدان از انجام عملیات رها سازی راننده کامیون ایسوز از سوی نجاتگران پایگاه غرب استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان ، جلال نانکلی رییس شعبه شهرستان همدان با اشاره به واژگونی یک دستگاه کامیون باری در محور همدان به ساوه  گفت: در ساعت ۱:۳۲ دقیقه بامداد امروز از طریق سامانه ۱۱۲ در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان، واژگونی یک دستگاه کامیون ایسوزو به پایگاه امداد و نجات بین شهری غرب همدان اطلاع رسانی شد.

 وی با اشاره به واژگونی کامیون باری که به حبس شدن و گیر افتادن راننده کامیون بر اثر شدت برخود کامیون با کنار جاده منجر شده بود. افزود: نجاتگران پایگاه غرب شهرستان همدان با یک دستگاه آمبولانس به  همراه خودرو نجات وتجهیزات کامل در ساعت ۱:۵۸ دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان همدان گفت: در ارزیابی اولیه مشخص شد هر دو پای راننده شکسته، خونریزی دارد و داخل خودرو حبس شده است. جهت کنترل خونریزی وپیشگیری از آسیب های بعدی نجاتگران وارد عمل شدند و رهاسازی مصدوم را با تجهیزات و ست هیدرولیک انجام دادند.

 نانکلی افزود: نجاتگران پس از انجام عملیات رها سازی ،کنترل خونریزی و ارائه خدمات لازم، راننده مذکور را جهت ادامه درمان و انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند .

وی، پایان عملیات رها سازی را ساعت ۳:۱۵ دقیقه صبح اعلام کرد و از زحمات نجاتگران حاضر در این عملیات تشکر و قدردانی کرد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *