ساماندهی موقوفات در هلال احمر اولویت است

رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان در محل ساختمان صلح به ساماندهی موقوفات در هلال احمر و راه اندازی 37 هزار خانه هلال با تمرکز بر فعالیت نیروهای داوطلب در کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ دکتر کریم همتی عصر دیروز در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان در محل ساختمان صلح بیان کرد: با توجه به وسعت موقوفات هلال احمر رفسنجان، ضرورت ساماندهی این املاک ارزشمند با هدف اجرای نیات واقفین در هلال احمر در اولویت است.  
وی با اشاره به انتخاب و معرفی هیئت اجرایی موقوفات هلال احمر استان کرمان افزود: با جدیت و پیگیری اعضا تا پایان سال جاری ساماندهی اولیه این املاک انجام خواهد شد. 
وی در ادامه با اشاره به نقش استانداران در شورای برنامه ریزی خاطرنشان کرد: 37 هزار خانه هلال با تمرکز بر فعالیت نیروهای داوطلب در سطح کشور در حال راه اندازی است.
وی تصریح کرد: آموزش و افزایش تاب آوری روستاییان در برابر حوادث از اهداف راه اندازی و فعالیت خانه های هلال است. 
همتی با اشاره به اهمیت فعالیت پایگاه های امدادونجات افزود: تا پایان سال جاری  تجهیزات همه پایگاه ها بروز رسانی و تقویت خواهند شد.  
وی به تقویت و راه اندازی مراکز جامع بهداشتی،درمانی و توانبخشی اشاره کرد و گفت: درآمدهای داخلی جمعیت هلال احمر با توجه به شیوع کرونا آسیب دیده است و بر اساس ماده 17 درآمدی جمعیت، توجه نمایندگان مجلس به این موضوع می طلبد.
کلمات کلیدی
مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *