سفر رئیس سازمان امداد و نجات به لرستان/انبارهای امدادی الیگودرز تجهیز می‌شوند

رئیس سازمان امداد و نجات، معاون اداری و پشتیبانی سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال برای بازدید و بررسی مشکلات لرستان به این استان سفر کردند.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان امداد و نجات، در این سفر از شهرک صنعتی شماره یک و ناحیه صنعتی چمن سلطان بازدید به عمل آمد و مصوب شد پیگیری‌های لازم در خصوص احداث کارخانه سرم سازی و پرورش گیاهان دارویی به شرط تامین مقدار مورد نیاز زمین و مجوز شورای عالی انجام شود.
 
در  ادامه‌ی این سفر از انبارهای امدادی، اتاق آماده عملیات، سالن چند منظوره و همچنین انبار امدادی هلال احمر الیگودرز که در حال ساخت است هم بازدید به عمل آمد.
 
به همین منظور جلسه‌ای در پایگاه امداد و نجات بین شهری چمن سلطان‌ به منظور بررسی و رفع مشکلات شعبه الیگودز با حضور امدادگران تشکیل شد.
 
علاوه بر بازدید از پایگاه‌ها، ساختمان‌های امدادونجات و ناوگان خودرویی-تعمیراتی موضوعاتی نظیر ساخت و تجهیز انبار امدادی شهرستان الیگودرز و تجهیز این شهرستان به تجهیزات تخصصی امدادونجات مورد بحث و بررسی قرار گرفت، همچنین نیازهای این شهرستان در بحث امدادونجات هم برای امدادرسانی بهتر در مواقع بحران بازبینی شد.
مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *