با حکم دکتر همتی؛

سکان معاونت امور بین الملل هلال احمر به "منصوره باقری" سپرده شد

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در حکمی منصوره خرم باقری را به عنوان سرپرست معاونت امور بین الملل و حقوق بشردوستانه این جمعیت منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی در حکم منصوره خرم باقری آورده است: نظر به تعهد، تدین و سوابق مفید و ارزنده سرکار عالی، با حفظ سمت به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست معاونت امور بین الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید.

با عنایت به اهمیت غیرقابل انکار، استفاده از پتانسیل های فراوان بین المللی و ماموریتهای متعدد و وظایف گسترده و متنوع جمعیت هلال احمر، از سرکار عالی انتظار دارم ضمن هماهنگی مستمر با اینجانب و بهره مندی از رهنمودهای صاحبنظران و کارشناسان، با جدیت و تلاش مستمر، تمام توان و تجارب خویش را در راستای معرفی جمعیت و ارتقاء جایگاه آن در سطوح بین المللی و برقراری تعامل مثبت با فدراسیون، جمعیتها و نهادهای ملی، ترویج و اجرای مفاهیم و مقررات حقوق بشردوستانه در سطح ملی و در چارچوب قوانین جاری کشور و همچنین توسعه فعالیت های تخصصی در عرصه بین المللی براساس اصل عزتمندی بکار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

 

دکتر کریم همتی

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *