يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > انعقاد تفاهمنامه همکاری بین هلال احمر ایران و صلیب سرخ کوبا
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر خبر داد:

انعقاد تفاهمنامه همکاری بین هلال احمر ایران و صلیب سرخ کوبا

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر از امضای تفاهمنامه همکاری بین صلیب سرخ ایران و کوبا، در جریان کمیسیون مشترک اقتصادی در کشور و به منظور همکاری‌های آموزشی و پژوهشی و تبادل تجربیات، خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر، دکتر حسن صفاریه در این باره اظهار کرد: شب گذشته از بین 22 سند همکاری مشترک ایران و کوبا در حوزه‌های مختلف که از 8 ماه پیش در دستور کار کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور قرار گرفت، 12 سند همکاری و یک سند نهایی کمیسیون مشترک ایران و کوبا به امضا رسید.

براساس گفته‌ هاشمی وزیر محترم بهداشت، 10 سند همکاری دیگر در ماه‌های آینده امضا و گزارش پیشرفت این اسناد همکاری توسط کمیسیون دائمی دو کشور نیز ارایه خواهد شد. 

لازم به ذکر است؛ معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در ادامه سفر خود از مراکز نیکاراگوئه، اکوادور و بولیوی بازدید خواهند کرد.


١٣:٣٦ - دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٨٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٩٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج