معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر:

صرفه جویی و مدیریت صحیح درآمد و هزینه راهکار مهم عبور از چالش های اعتباری است/ مدیریت شفاف و بهینه با هدف پاسخگویی به همه فوریت های امدادی بود

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: امسال سال سختی از نظر اعتبارات بر جمعیت هلال احمر گذشت و تمام تلاش هلال احمر کشور ،اعمال مدیریت شفاف و بهینه با هدف پاسخگویی به همه فوریت های امدادی و نیازهای ضروری در راستای اهداف جمعیت هلال احمر بوده است.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ مهراب شریفی سده در نشست شورای اداری هلال احمر استان مازندران صرفه جویی و مدیریت صحیح درآمد و هزینه را یکی از راهکارهای مهم عبور از چالشهای اعتباری دانست و اظهار کرد: در راستای مدیریت منابع باید در راستای اولویت ها حرکت کنیم و از هرگونه هزینه های غیرضروری پرهیز شود. 

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گ با بیان اینکه تراز مدیریت در جمعیت هلال احمر با توجه به شاخص های عملکردی بسیار ممتاز است، ادامه داد: با وجود مشکلات زیاد مالی و اعتباری، خدمات ارزشمندی از سوی جمعیت هلال احمرمازندران انجام شده است.

وی تصریح کرد: تلاش برای ارتقای سرمایه اجتماعی جمعیت هلال احمر از طریق ارائه خدمات موردنیاز مردم و مشارکت و مداخله موثر در فرایند مدیریت بحران و پاسخگویی به نیازهای امدادونجات از مهمترین نکات است.

شایان ذکر است، در این جلسه مدیرعام و جمعی از شورای معاونان جمعیت هلال احمر استان مازندران گزارشی از حوزه های مختلف این جمعیت ارائه کردند.

 

نگار باقری
تهیه کننده:

نگار باقری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *