درپی امضای تفاهم نامه میان هلال احمر و سازمان تامین اجتماعی؛

قدردانی عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر از دکترکولیوند

حمیدرضا آقاملائی، عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر از تلاش های دکتر کولیوند در راستای بهبود وضعیت معیشت امدادگران قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ در متن پیام قدردانی عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر آمده است:

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای دکتر پیرحسین کولیوند

ریاست محترم جمعیت هلال احمر

حمد و سپاس فراوان ذات اقدس الهی را که توفیقمان داد، عطر خوش خدمت خالصانه را در فضای عطرآگین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از عمق وجودمان استشمام نماییم.

خدمت به مردم ولایتمدار و شریف میهن اسلامی افتخار گران سنگی است که موجب سربلندی خدمتگذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پیشگاه خداوند متعال، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا می شود.

بدین وسیله بر خود لازم می دانم از مساعی و تلاش های ارزنده جنابعالی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، و مجموعه همکاران پرتلاش تان در راستای تصویب و نهایی شدن موضوع بیمه امدادگران پرتلاش و خدوم جمعیت هلال احمر که پس از سال ها پیگیری و انتظار محقق شد، مراتب تقدیر و سپاس خویش را اعلام نمایم.

از این که با جدیت ، همت و سخت کوشی خویش در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارائه خدمات شایسته تر و مطلوب تر به هموطنان عزیز تلاش دارید، صمیمانه قدردانی نموده و از درگاه پروردگار قادر و متعالی برای جنابعالی بهروزی و موفقیت های روزافزون مسالت می کنم.

حمیدرضا آقاملائی

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر و عضو شورای شهر گرگان

کلمات کلیدی
رضا پورحسین
تهیه کننده:

رضا پورحسین

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *