برای خدمت‌رسانی به زائران در راه‌پیمایی بزرگ اربعین حسینی

قرارگاه موقت امداد و نجات در «شلمچه» و «چذابه» برپا می‌شود

دبیرکل جمعیت هلال احمر به منظور بررسی وضعیت محل استقرار تیم های امدادرسان به زائران اربعین حسینی از پایانه مرزی شلمچه و چذابه و پایگاه های امدادی موقت مستقر در محورهای مواصلاتی این منطقه بازدید کرد. پیمان نامدار معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر و عرفانی قائم‌مقانم سازمان امداد و نجات، همراهان دبیرکل در این سفر استانی هستند.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ دبیر کل جمعیت هلال احمر به منظور بررسی از روند آماده سازی محل استقرار تیم‌های عملیاتی و پوشش امدادی هلال احمر خوزستان در آستانه‌ی برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین حسینی از پایانه مرزی چذابه و همچنین پایگاه‌های موقت مستقر در مسیر مواکب بازدید کرد.

او تاکید کرد: با توجه به برنامه های منسجمی که جمعیت هلال احمر خوزستان در حال اجرا دارد انشاالله شاهد بهبود کیفیت ارائه خدمات و ماموریت جمعیت هلال احمر در این زمینه خواهیم بود.

یعقوب سلیمانی در این بازدید بر خدمت‌رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی با برپایی قرارگاه امداد و نجات در محوطه پایانه تاکید کرد. سلیمانی با اشاره به اینکه پایانه های مرزی چذابه و شلمچه دو مسیر اصلی تردد زائران اربعین حسینی هستند گفت: برنامه ریزی جمعیت هلال احمر خوزستان در ارائه خدمت به زائران قابل تقدیر است.

در ادامه دبیر کل جمعیت هلال احمرکشور ضمن بازدید از امکانات پایانه مرزی چذابه و بررسی شرایط برپایی قرارگاه امداد و نجات، از نزدیک با تعدادی از امدادگران ونجاتگران به گفت‌وگو پرداخت.

کلمات کلیدی
رضا واعظی
تهیه کننده:

رضا واعظی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *