در پنجمین دوره مجمع عمومی جمعیت؛

ماده واحده بودجه ۱۴۰۰ هلال‌احمر تصویب شد/ دکتر کولیوند: با نگاه به آینده و همدلی، تاریخ پیش‌رو را می‌سازیم

در سومین نشست از پنجمین دوره مجمع عمومی هلال‌احمر، علاوه بر تصویب ماده واحده بودجه ۱۴۰۰، بر ارتقای خدمت‌رسانی هلال‌احمر به مردم در فضای همدلی و هم‌افزایی موجود میان اعضای مجمع تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در این نشست که عصر امروز با حضور اعضای مجمع عمومی هلال از سراسر کشور ادامه پیدا کرد، دکتر پیرحسین کولیوند پس از استماع سخنان بازرسان گفت: برای برگزاری مجمع عمومی هلال‌احمر، مشکلات و گرفتاری‌های زیادی وجود داشته است اما امروز؛ روز رحمت و همدلی است.
وی با تاکید بر تعهد خود نسبت به پیگیری گزارش‌های بازرسان هلال‌احمر، افزود: با اصلاح مشکلات موجود به سمت رونق بیشتر هلال‌احمر پیش می‌رویم و با نگاه به آینده و با کمک اعضای مجمع، تاریخ پیش‌رو را می‌سازیم. 
یعقوب سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال‌احمر نیز در این نشست با قدردانی از دکتر کولیوند که بستر تشکیل مجمع عمومی هلال‌احمر را فراهم کرد، افزود: امیدواریم که با توفیق خداوند و با تعامل، هماهنگی، اخوت و برادری در جهت تحقق برنامه‌های هلال‌احمر، تلاش مضاعف داشته باشیم.
وی تاکید کرد: همه اعضای مجمع، برای ارتقای خدمت‌رسانی و تعالی هلال‌احمر دغدغه دارند. بنابراین با فضای همدلی موجود و هم‌افزایی که در نگاه اعضای مجمع و از زوایای مختلف وجود دارد، آینده روشنی پیش‌رو داشته و شاهد پیشرفت در عرصه‌های مختلف فعالیتی و خدماتی هلال‌احمر خواهیم بود.
گفتنی است؛ اعضای مجمع و بازرسان در این نشست بر موضوعات مختلف از جمله معیشت امدادگران، توجه به برگزاری به‌موقع مجمع در راستای اهداف عالی هلال‌احمر و رسیدن این نهاد به جایگاهی شایسته تاکید کردند.
 
همچنین با برگزاری این مجمع ماده واحده بودجه سال ۱۴۰۰ جمعیت و صورت‌های مالی و تفریغ بودجه سال ۱۳۹۹ جمعیت هلال احمر پس از بحث و بررسی مورد تصویب قرار گرفت. همچنین، اصلاحیه آیین نامه کمیسیون های تخصصی مشورتی مجمع عمومی جمعیت و انتخابات اعضای مربوطه نیز تصویب شد.
کلمات کلیدی
مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *