مشاهده 2 لکه در آتش‌کوه و امیدواری به پیدا شدن مرد ۵۲ ساله در دشت هویج

چهار روز از گم شدن مرد ۵۲ ساله در دشت هویج ارتفاعات استان تهران می‌گذرد و تنها دو لکه، امیدها را برای پیدا کردن او در میان امدادگران زنده نگه داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ معاون امدادونجات هلال‌احمر استان تهران گفت: روز چهارشنبه آخرین روز مهر سال ۹۹، گزارش گم شدن یک مرد ۵۲ ساله در دشت هویج توسط کلانتری ۱۶۶ لواسانات به هلال‌احمر استان تهران اعلام و بلافاصله یک تیم از شمیرانات با خودروی پیکاپ به منطقه‌ اعلامی اعزام شد که جست‌وجوها به نتیجه نرسید و عملیات به روز بعد موکول شد.

تاجیک نوری افزود: یک تیم واکنش سریع استان و یک تیم دیگر از شمیرانات عملیات جست‌وجو را در دومین روز از وقوع حادثه آغاز کردند، اما با توجه به شرایط منطقه و نیاز به جست‌وجوی هوایی یک دستگاه پهباد هم از شعبه اسلامشهر به منطقه اعزام شد و عملیات را ادامه داد.

وی گفت: در ادامه با اضافه شدن نفرات جدید از امدادگران و ادامه جست‌وجوها در ۶ منطقه‌ افجه، دشت هویج، پرسون، برگ جهان، ریزان و آتش کوه، فرد گمشده پیدا نشد و عملیات به روز سوم و چهارم رسید.

معاون امدادونجات هلال‌احمر استان تهران افزود: در حال حاضر تنها 2 لکه در آتش‌کوه توسط پهباد شناسایی شده است که بنا شده تیم‌های جست‌وجو و نجات با یک دوربین فوق حرفه‌ای از وجود این لکه‌ها و ارتباط آنها با فرد گمشده اطمینان پیدا کنند؛ در صورت تایید شدن این موضوع تیم ها همراه با فرمانده تیم واکنش سریع استان تهران امشب را در قله کمپ می‌زنند تا فردا صبح با طلوع آفتاب عملیات را مجدد ادامه دهند.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *