نجات 2 فرد گمشده در مناطق کوهستانی «شیرکوه» یزد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از نجات 2 فرد گمشده در منطقه کوهستانی «شیرکوه» توسط تیم های کوهستان هلال احمر تفت و واکنش سریع استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ محسن حرازی زاده یزدی اظهار کرد : بنا به گزارش مردمی به مرکز کنترل هماهنگی عملیات EOC  جمعیت هلال احمر استان یزد مبنی بر گم شدن 2 نفر در منطقه کوهستان شیرکوه تفت تیم های امداد و نجات کوهستان تفت و واکنش سریع استان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: نجاتگران هلال احمر با استفاده از ست کوهستان پس از دسترسی به افراد گرفتار شده در محدوده پناهگاه جهادی به سمت قله شیرکوه آن‌ها را به پایین کوه و منطقه امن منتقل کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با بیان اینکه نیرو‌های عملیاتی پس از پیدا شدن 2 فرد گمشده، نسبت به انتقال وی به منطقه امن اقدام کردند، افزود: این عملیات 12 ساعت طول کشید که در این عملیات 8 نیروی عملیاتی (6 نفر نجاتگر داوطلب و 2 نفر نجاتگر پرسنل) با بکارگیری 2 خودروی عملیاتی (آمبولانس و کمک دار سبک) از مرکز استان و شهرستان تفت حضور داشتند.

حرازی زاده در پایان یادآور شد: این مأموریت از ساعت ۲۳ و 30 دقیقه شب گذشته آغاز و ساعت 14 امروز با موفقیت به پایان رسید.

این مقام مسئول در پایان گفت: تیم‌های امداد این جمعیت در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به مردم است و هموطنان در هر ساعت از شبانه روز در صورت بروز مشکل می‌توانند با شماره سه رقمی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

کلمات کلیدی
فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *