شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > مانور زلزله در امیدیه برگزار شد/حضور موفق عوامل جمعیت هلال احمر در این مانور
 


  چاپ        ارسال به دوست

مانور زلزله در امیدیه برگزار شد/حضور موفق عوامل جمعیت هلال احمر در این مانور

سرپرست جمعیت هلال احمر امیدیه گفت: مانور زلزله با محوریت مخاطران و تبعات انفجار گاز در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، مولا برومند اظهار کرد: هدف از برگزاری این مانور سنجش میزان آمادگی و توانایی امدادگران و عوامل امدادی عضو کارگروه امداد و نجات ستاد مدیریت بحران شهرستان امیدیه در مقابل مخاطران و تبعات انفجار گاز در زمان وقوع زلزله بود.

وی با تشریح سناریوی مانور، افزود: مانور در ساعت 9 صبح آغاز و پس از ارزیابی منطقه حادثه توسط تیم ارزیاب هلال احمر، امدادگران و نجاتگران به منطقه اعزام شدند و اقدامات اولیه را انجام داده و مصدومان فرضی را جهت درمان به مراکز درمانی انتقال دادند.

سرپرست جمعیت هلال احمر امیدیه  با بیان اینکه  مانور زلزله با محوریت مخاطرات و تبعات انفجار گاز به مدت 5 سال است که در این زمان با مشارکت شرکت اتقال گاز منطقه یک اجرا می شود، گفت: در مانور زلزله چادرهایی جهت اسکان اضطراری برپا شد.


٠٩:٢٩ - سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٨٣٠    /    تعداد نمایش : ٦٠٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج