سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > رونمایی از نرم افزار بانک اطلاعات جامع معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم
 


  چاپ        ارسال به دوست

رونمایی از نرم افزار بانک اطلاعات جامع معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم اعلام کرد: نرم افزار بانک اطلاعات جامع معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم رونمایی شد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، سید حسن حسینی گفت: نرم افزار بانک اطلاعات جامع معاونت آموزش و پژوهش در مرکز آموزش و پژوهش جمعیت رونمایی شد.


وی اظهار داشت: این معاونت تمامی امور مربوط به برنامه ریزی، اجرا و نظارت بر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی جمعیت هلال احمر را برعهده دارد که از جمله آنها می‌توان به حوزه‌های پژوهش، آموزش‌های عمومی و همگانی، آموزش‌ تخصصي، آموزش ضمن خدمت وكوتاه‌مدت اشاره کرد.


معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم به آموزش‌های عمومی و همگانی اشاره کرد و گفت: ارتقاء دانش و ايجاد مهارت¬‌‌‌‌هاي لازم در زمينه «آشنايي با سوانح و حوادث» و «امداد و كمك هاي اوليه» و همچنین ترويج فرهنگ خود امدادي و دگرامدادي يكي از مهمترين عوامل ارتقاء توانمندي هاي افراد جامعه در مقابل بروز حوادث و كاهش اثرات زيانبار آن است. 


وی افزود: در حوزه آموزش تخصصی، ضمن برنامه‌ریزی و تدوین دوره‌های آموزشی در چارچوبی کاملاً علمی و کاربردی تلاش شده تا با ارائه دوره‌های آموزشی متناسب با مأموریت‌ها، وظایف محوله و مورد انتظار داوطلبان خود، گام‌های استواری در این عرصه خدمتگزاری برداریم.


حسینی اضافه کرد: ارائه آموزش تخصصی، افزایش دانش نظری و عملیاتی، افزایش کارایی و اثربخشی عملیات‌ امداد و نجات در سوانح و حوادث و تبادل و انتقال آموخته‌های تجربی و ارتقاء کیفی و ایجاد انگیزه در امدادگران و نجاتگران داوطلب از جمله‌ فعالیت‌های این معاونت در این حوزه است.


وی ادامه داد: در برگزاری دوره@هاي كوتاه‌ مدت و ضمن خدمت نیز تلاش بر این است که آخرين يافته‌هاي علمي و تجربي براي پرسنل و مديران جمعيت فراهم شود.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به نرم‌افزار بانک اطلاعات جامع این معاونت اظهار کرد: این نرم‌افزار، بومی استان بوده و حاوی تمامی اطلاعات فراگیران، مربیان و نوع آموزشها است. 

حسینی هدف از طراحی این نرم‌افزار را ارتقاء فعالیت‌های آموزشی، ثبت و استخراج اطلاعات آموزشی، گزارش گیری، صدور گواهینامه و بایگانی اطلاعات عنوان کرد و ادامه داد: این نرم‌افزار توسط کارشناس آموزش وپژوهش جمعیت هلال احمر طراحی شده است.


١٦:٣٩ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٤١    /    تعداد نمایش : ٣٢٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج