سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > پیام تبریک دکتر پیوندی در پی انتصاب سیدمحمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران/ آماده همکاری های مشترک برای رسیدن به محیطی ایمن و زیست‌پذیر در شهر تهران هستیم
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک دکتر پیوندی در پی انتصاب سیدمحمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران/ آماده همکاری های مشترک برای رسیدن به محیطی ایمن و زیست‌پذیر در شهر تهران هستیم

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی انتصاب سیدمحمدعلی افشانی را به عنوان شهردار تهران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در پیام تبریک سیدمحمدعلی افشانی؛ شهردار تهران آورده است:«انتخاب جنابعالی با رای حداکثری به سمت شهردار تهران قطعا برآمده از اعتماد نمایندگانِ شهروندان تهرانی به توانایی و قابلیت‌هایی است که بشارت‌دهنده پایتختی آبادتر و جهش تهران بزرگ به طراز شهری نمونه است.

ضمن تبریک این انتخاب شایسته و خجسته و با عنایت به شعار "شهر زیست‌پذیر، شهروند مشارکت‌پذیر" در برنامه‌های جنابعالی، جمعیت هلال احمر آمادگی دارد در کنار شهرداری تهران برنامه‌های مشترکی را به منظور ترویج فرهنگ «داوطلبی» و تشویق شهروندان به مشارکت داوطلبانه در فعالیت‌های شهری اجرا کند.

کاهش آسیب‌های اجتماعی در کلان‌شهر تهران و آگاه‌سازی شهروندان به خطرات زلزله احتمالی، دو نمونه از مصادیقی هستند که علاوه بر دانش و امکانات، نیازمند مشارکت و همکاری شهروندان و نهادهای متولی است. بدون شک، تجربه‌های عمیق داوطلبی و امدادی جمعیت هلال احمر و مهارت و دانش شهرداری در مواجهه با بحران‌های شهری، بستر مناسبی برای برداشتن قدم‌های مشترک و سازند‌ه‌ در این زمینه است.

توفیق روز افزون جنابعالی را در شهرداری تهران از پروردگار متعال مسالت دارم و امیدوارم در ظل توجهات امام زمان (ارواحنا فداه) و با همت عالی شما برادر تلاشگر و جمیع همکاران، شاهد شهری ایمن، آباد و زیست‌پذیر در آینده نزدیک باشیم.»


١٣:٣١ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٥٥    /    تعداد نمایش : ٥٢٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج