همکاری هلال‌احمر ایلام و بنیاد برکت در راستای محرومیت‌زدایی در استان

مدیرکل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان با مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام در راستای تعامل و همکاری های متقابل دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان در ابتدای این دیدار گفت: همکاری با هلال احمر باعث می شود کارهای بسیار خوب و موثری در راستای محرومیت زدایی در استان انجام بگیرد.
 
وی افزود: هلال احمر با توجه به ارتباطات بسیار قوی که از طریق داوطلبان این جمعیت دارد می تواند در شناسایی و توزیع بسته های سلامت و معیشتی کمک کند تا این بسته ها به دست نیازمندان برسد.
 
زارع در این دیدار با اشاره به اهداف خداپسندانه و انسانی هلال احمر خواستار افزایش همکاری های متقابل هلال احمر با بنیاد برکت شد.
 
در ادامه این جلسه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: توزیع بسته های معیشتی و حمایتی هلال احمر میان محرومان و نیازمندان نسبت به سال های گذشته افزایش داشته چراکه این بسته ها از طریق کمک های مردمی و خیرین داوطلب هلال احمر جمع آوری شده اند.
 
علی اکبری ضمن استقبال از تعامل با بنیاد برکت آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه های معیشتی، بهداشتی، درمانی و عام المنفعه اعلام کرد و گفت: امیدواریم با کمک و همکاری 2 مجموعه، خدمات خوبی به مردم در مناطق محروم استان ارائه دهیم.
فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *