وحید سلیمی سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر شد

دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران طی حکمی وحید سلیمی را به سرپرستی سازمان داوطلبان این جمعیت منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس این جمعیت در حکمی، وحید سلیمی را به عنوان «سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.  
 
در حکم انتصاب وی آمده است: 
نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست «سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید.
با عنایت به اهداف انسان‌دوستانه جمعیت هلال احمر مبتنی بر تلاش در جهت تسکین آلام بشری، کمک به امر سلامت جامعه، دفاع از ارزش‌های انسانی و کوشش در برقراری دوستی و تفاهم و صلح پایدار میان ملت‌ها، انتظار دارم ضمن بهره گیری از تجارب ارزنده خود و تمامی افراد صاحب نظر، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را به منظور گسترش استفاده از خدمات داوطلبانه افراد، سازمان ها، تشکل‌های مردم نهاد و خیریه‌ها در جهت افزایش میزان مشارکت عمومی، توسعه موقوفات و بهره‌وری مناسب از آن‌ها و همچنین ارتقاء آگاهی مردم در زمینه مقابله با آسیب‌ها در هنگام بروز سوانح و حوادت بکار گیرید.
بالندگی و توفیق روز افزون شما در خدمت به مردم شریف ایران و در راستای تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر و همچنین تحقق آرمان‌های نظام اسلامی، به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
دکتر پیرحسین کولیوند
رضا واعظی
تهیه کننده:

رضا واعظی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *