ورود بیش از ۳۷ هزار مسافر به ایران از مرزهای هوایی، دریایی و زمینی از ۲۵ اسفند ۹۹

سخنگوی جمعیت هلال احمر از ورود ۳۷ هزار و ۶۹۱ مسافر به ایران از طریق مرزهای هوایی، دریایی و زمینی از ۲۵ اسفند تا به امروز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمدحسن قوسیان مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین آمار خدمات در طرح امداد و نجات نوروزی و اجرای طرح مشارکت در مراقبت بهداشتی از مسافران مبادی مرزی کشور به منظور مدیریت و کنترل بیماری کرونا از 25 اسفند تا 8 صبح چهارم فروردین اظهار کرد: در طرح مشارکت در مراقبت بهداشتی از مسافران مبادی مرزی کشور، 37 هزار و 691 مسافر از مزرهای هوایی، زمینی و دریایی عبور کرده‌اند.

وی گفت: همچنین در مدت اشاره شده 8 هزار و 577 تست سریع، 4 هزار و 149 تست "پی سی آر" انجام شده است علاوه بر اینکه 30 نفر نیز از زمان اجرای طرح مشارکت در مراقبت بهداشتی از مسافران مبادی مرزی کشور قرنطینه شده‌اند.سخنگوی جمعیت هلال احمر ادامه داد:  264 نیروی عملیاتی در طرح مشارکت در مراقبت بهداشتی از مسافران مبادی مرزی کشور حضور دارند.

قوسیان مقدم افزود: یک هزار و 205 پایگاه امدادی در جاده‌ها در طرح امداد و نجات نوروزی پیش بینی شده است که از 25 اسفند تا 8 صبح چهارم فروردین 741 مورد عملیات تخصصی امداد و نجات انجام شده است. همچنین  2 هزار و 208 نفر در این مدت حادثه دیده‌اند که 927 مورد امدادرسانی، 441 مورد انتقال به مراکز درمانی و 94 مورد نیز عملیات رهاسازی و نجات انجام شده است.

کلمات کلیدی
نگار باقری
تهیه کننده:

نگار باقری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *