پزشکان داوطلب هلال احمر به یاری مدافعان سلامت استان کردستان شتافتند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: پزشکان و پرستاران داوطلب جمعیت هلال احمر، از اصفهان و تهران به کمک کادر درمان استان آمدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ پیام جلالی از حضور پزشکان و پرستاران داوطلب جمعیت هلال احمر در بیمارستان های استان در قالب طرح یاوران مدافعان سلامت خبر داد و افزود : پیرو درخواست دانشگاه علوم پزشکی استان مبنی بر حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر جهت کمک به کادر درمان و مدافعان سلامت و هماهنگی با معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور، به سرعت 2 تیم درمانی شامل یک پزشک متخصص بیماری های عفونی  یک پزشک متخصص قلب و عروق، ۴ پزشک عمومی و ۶ پرستار از استان های اصفهان و تهران به استان کردستان اعزام شدند .

جلالی گفت: علاوه بر حضور ارزشمند این تیم های درمانی در استان، ۵۰ نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کردستان نیز در این طرح مشارکت داشته و با حضور در بیمارستان ها و ارائه خدمات به بیماران کرونایی مدافعان سلامت را یاری می کنند .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در پایان گفت : طرح یاوران مدافعان سلامت برای اولین بار در کشور با همت جمعیت هلال احمر استان کردستان اجرا شده و تا عبور از شرایط اضطراری ادامه خواهد داشت .

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *