پیام تبریک دکتر همتی به مناسبت هفته بسیج

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر متن پیام دکتر همتی به شرح زیر است:
«بسیج فهم درست اتحاد، اراده واخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته است،هوشمندی امام خمینی رحمت الله علیه وعدالت خواهی میلیون ها انسان با ایمان، تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود که این راه مسیر تعالی خود را با رهبری امام خامنه ای عزیزادامه داده است که راهپیمایی عظیم پیاده روی اربعین خود شاهدی بزرگ است.
بسیج مدرسه است، مدرسه ای که معلم ومحصل ودرسش همگی ایثار است وجهاد وخدمت.بسبجیان جان برکف کشور ما که سال ها در سنگر جنگ وجهاد حماسه آفریدند وسال ها در صف پیشتازان میدان علم وفرهنگ خصوصا در حوزه علوم فضایی وهسته ای حضور داشتند، امروز نیز در میدان جنگ نرم وعرصه اقتصادی با حضور موثر وکلیدی خود به دنبال تحقق حماسه ای دیگر به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی در راستای تحقق فرمایشات رهبرمعظم انقلاب اسلامی هستند.
 
۵ آذر ماه که به نام روز بسیج مزین گشته، فرصت مغتنمی است تا یاد ونام شهیدان وحماسه سازان مدرسه عشق وایثار وعاشقان مکتب وفرهنگ ناب بسیجی را گرامی بداریم.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره امام راحل (ره)وشهدای معظم انقلاب اسلامی، روز و هفته بسبج را به تمامی بسیجیان تبریک عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان سربلندی وافتخار را برای ملت حماسه آفرین ایران اسلامی خواستارم.»
فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *