پیام تبریک دکتر گل فشان به مناسبت روز جهانی کودک

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در پیامی فرا رسیدن روز جهانی کودک را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر محمد گل فشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کودک با ارسال پیامی این روز را  تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:
.
دوران کودکی، یادآور خاطراتی شیرین، سرشار از مهربانی و خنده های بی آلایش و صداقت بی انتهاست.
آبان ماه مناسبتی زیبا را در خود جای داده است: روزی به نام روز جهانی کودک.
یک روز در جهان، مخصوص کودک است روزی پر از امیـد، خوب و مبـارک است گوینـد کـودکـان، گلهـای عالمنـد زیباترین گل جهان، رخسار کودک است.
صلح، آرامش و دنیای بدون جنگ، حق کودکان است و رسالت ما در جمعیت هلال احمر ترویج صلح، دوستی، مهرورزی و حفظ ایمنی و سلامت کودکان است. ما می کوشیم تا کودکان دلبندمان در آینده، دنیایی سرشار از صلح وآرامش را تجربه کنند.
دستیابی به این مهم حاصل نخواهد شد، جز با تشریک مساعی همه مسئولان و متولیان امور کودک، والدین و تمام کسانی که به نوعی با کودکان ارتباط دارند.
باید با عزمی راسخ و همچون حلقه های زنجیر به هم پیوسته، تلاش کنیم، تا فردایی روشن نه فقط برای کودکان، که برای تمام دنیا بسازیم.
امروز و در شرایطی که دنیا با بیماری کووید١٩ دست به گریبان است، ضرورت احترام به هستی و قوانین آن، حفظ محیط زیست، همدلی، یاریگری و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها به ویژه کودکان بیش از پیش نمایان گشته است و ما در سازمان جوانان به همراه اعضای جوان و غنچه های هلال تلاش می کنیم این فرهنگ را منتشر کنیم. کودکان ما مالکان آینده جهان هستند و می توانند ادامه دهنده این رسالت نیز باشند.
روز جهانی کودک بهانه ای است برای توجه و تاکید بیشتر به این وظیفه مهم.
فرارسیدن این روز گرامی را به شما کودکان امروز و هم چنین به همه انسان هایی که صداقت و صفای کودکانه را در دل های خود زنده نگه داشته اند، تبریک می گوییم.
.
پائیز چون رنگین کمان
باز آمـده دامن کشان
آورده درتقـویم خود
روز قشنـگ کودکـان
ای کودک شیرین بیان
روح و روان، آرام جان
باشـد مبـارک برشما
روز تمـام کـودکـان
.

کلمات کلیدی
پاکسرشت کرمان
تهیه کننده:

پاکسرشت کرمان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *