چگونه در برابر زلزله آماده باشیم؟

در این دوره به صورت خلاصه و مفید با نکات و دانسته‌های مهمی آشنا می‌شویم تا پیش از بروز زلزله آمادگی لازم را داشته باشیم و در هنگام بروز زلزله نیز با رفتار مناسب جان خود و عزیزان‌مان را نجات دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، می‌دانیم کشور ما ایران، یکی از نقاط زلزله‌خیز در جهان به حساب می‌آید و دانستن اصول آمادگی در برابر زلزله یکی از ضروریاتی است که همگان نیازمند دانستن آن هستند. زلزله قابل پیش بینی نیست، اما تهران هم مانند بسیاری از نقاط دیگر ایران بر روی گسلهای متعددی واقع شده است پس باید با زلزله زندگی کرد.

در دوره آموزشی «چگونه در برابر زلزله آماده باشیم؟» که با همکاری معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی و معاونت آموزشی جمعیت هلال احمر ایران در دسترس شما قرار گرفته است به صورت خلاصه و مفید با نکات و دانسته‌هایی آشنا می‌شویم تا در هنگام بروز زلزله، خسارات جانی و مالی را به حداقل برسانیم.

سطح این دوره آموزشی همگانی عمومی و آموزش به صورت متنی و ویدئویی و سازگار با تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر است و در پایان این دوره می‌توانید با شرکت در یک آزمون نهایی، گواهینامه جمعیت هلال احمر را نیز دریافت کنید.

 این دوره جزو دوره‌های مبتنی بر نیاز محلی جمعیت هلال احمر محسوب می شود و گواهینامه دوره ۲۴ ساعت بعد از اتمام آن در سایت آموزش همگانی جمعیت هلال احمر به نشانیwww.khadem.ir  قابل دریافت خواهد بود.

ضمنا در انتهای این دوره یک نظرسنجی نیز برای شما نمایش داده می‌شود و به بهترین نظرات دریافتی به قید قرعه هدیه‌ای تقدیم خواهد شد.

 

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *