پنج شنبه ٢٨ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > رهبری و راهنمایی گروه
 


  چاپ        ارسال به دوست

رهبری و راهنمایی گروه

 

برای مشاهده محتوای کتاب به صورت فایل PDF اینجا کلیک کنید.


رهبری، پایه و اساس مدیریت است. به همین دلیل این دو واژه را به جای یکدیگر هم به  کار برده اند. رهبری نفوذ در دیگران برای انجام رسالتی است که رهبر برعهده می‌گیرد. مدیریت یک گروه نیز همراه کردن اعضای گروه برای رسیدن به اهداف گروه است. برای آنکه رهبری با مفهوم دیگر آن که بیشتر جنبه آمرانه دارد- اشتباه نشود معمولا آن را با واژه راهنمایی همراه می‌کنند.

کتابی که پیش رو دارید، ترجمه کتاب «روش گام به گام» از انتشارات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر است که برای آشنایی بیشتر اعضا با مفهوم و شیوه رهبری گروه تهیه شده است.


١١:٢٠ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٥    /    عدد : ٩١٨٤٤    /    تعداد نمایش : ٧٧٠٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج