کمک ۱۲۰ میلیون تومانی خیران و داوطلبان یزد به هلال احمر برای زلزله زدگان سی سخت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد از کمک ۱۲۰ میلیون تومانی داوطلبان و خیران هلال احمر شهرستان یزد برای کمک به زلزله زدگان سی سخت خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ وهاب نخل بند یزدی گفت: خدمت بی منت به مردم و انجام اقدام‌های بشردوستانه، امدادی و عام المنفعه نشان افتخار داوطلبان جمعیت هلال احمر است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد با اعلام اینکه در بهمن و اسفند ماه جاری، بیش از ۱۲۰ میلیون تومان از سوی داوطلبان شهرستان به هلال احمر پرداخت شده است، افرود: اهدای دو دستگاه وینتلاتور به بانک امانات تجهیزات پزشکی به ارزش ۵۰ میلیون تومان، کمک هزینه عمل مفصل لگن بیمار به ارزش ۱۲ میلیون تومان، خرید یک دستگاه دوچرخه به ارزش 6 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، خرید ۱۱ دستگاه تبلت به ارزش ۳۷ میلیون ۷۵۰ هزار تومان و اهدای 100 تخته پتوی گلبافت به ارزش ۱۱ میلیون تومان تنها بخشی از کمک‌های داوطلبان نیکوکار شهرستان یزد در کمک به زلزله زدگان سی سخت بوده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه بانک امانات تجهیزات پزشکی جهت تحقق اهداف بشر دوستانه هلال احمر و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند در هلال احمر شهرستان یزد راه اندازی شده، بیان کرد: خیران می‌توانند تجهیزاتی، مثل تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، ساکشن، مانومتر، کپسول اکسیژن را به بانک امانات هلال احمر این شعبه در شهر یزد  تحویل دهند.

نخل بند افزود: وظیفه هلال احمر، صیانت از امانت‌های واقفانی است که برای رضای خدا و کمک به مردم با هلال احمر همکاری می‌کنند و در واقع با حضور خیران است که اتفاقات خوبی جهت خدمت به مردم رخ داده است و ما امیدواریم حلقه واسط خوبی بین دل‌های پاک نیازمندان باشیم.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *