کمک ۴۵۰ میلیون ریالی خیران به بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر قاین

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قاین گفت: خیران ۴۵۰ میلیون ریال کالای پزشکی به بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر قاین اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، جواد یوسفی با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا و لزوم توجه به بیماران نیازمند، گفت: بانک‌ امانات پزشکی در راستای تحقق اهداف بشردوستانه هلال احمر و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند راه اندازی شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قاین ادامه داد: هلال احمر آمادگی دارد تا اقلام و کالای پزشکی بلااستفاده مردم نوع دوست و خیر را که علاقه مند به وقف آن‌ها هستند، نگهداری کرده و به بیمارانی که نیازمند این تجهیزات بوده به صورت رایگان امانت بدهد.

وی گفت: در راستای حمایت از بیماران نیازمند بویژه بیماران کرونایی خیران ۱۵ دستگاه کپسول اکسیژن به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال به بانک امانات این شهرستان اهدا کردند.

یوسفی با بیان اینکه در سال‌های اخیر خیران برای ساخت پایگاه‌های امداد و نجات و سوله‌های امدادی حدود ۲۰ میلیارد ریال کمک کرده اند، درخواست کرد: شهروندان با سوق دادن نذورات اموات در این ایام کرونایی و همچنین دیه‌ عزیزان از دست رفته در حوادث رانندگی برای تکمیل پروژه‌ های امدادی، جمعیت هلال احمر را در ارائه خدمات بشردوستانه یاری کنند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *