سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > کانون‌های دانشجویی، مغز متفکر سازمان جوانان است
 


  چاپ        ارسال به دوست

کانون‌های دانشجویی، مغز متفکر سازمان جوانان است

یادداشت: مسعود آسیما؛ مدیر روابط‌عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر/ شکی نیست که سرمایه اصلی سازمان جوانان، نیروهای جوان و فداکار آن است. این جوانان در قالب کانون‌های مختلفی، ساماندهی می‌شوند که یکی از عمده‌ترین و مهم‌ترین این کانون‌ها، کانون دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر است.
درواقع می‌توانیم بگوییم که دانشجویان، مغز متفکر سازمان جوانان هستند که می‌توانند با ذهن خلاق و پویایی که دارند، خلاقیت و نوآوری را به کانون‌های دانشجویی سرایت دهند.
حتی معتقدیم این دانشجویان می‌توانند علاوه بر کانون خود به سایر کانون‌های سازمان جوانان هم کمک کنند و آنها را مورد حمایت قرار دهند.
از سوی دیگر، حمایت از کانون‌های دانشجویی در زمره برنامه‌های اصلی و جدی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر است. به‌گونه‌ای که تلاش خواهیم کرد امکانات اردوگاهی، علمی، تجهیزاتی و آموزشی بیشتری را به سمت این جوانان دانشجو سوق دهیم.
باید در نظر داشت که اهداف عالی و مقدس جمعیت هلال‌احمر از نهاد انسان‌های بااخلاق برآمده است و به همین دلیل، جوانان دانشجو با روحیه اخلاقی و انسانی که دارند، می‌توانند به‌راحتی جذب این کانون‌ها شوند و به همنوعان خود کمک کنند.
از طرفی، این نکته را هم نباید فراموش کرد که خیلی از دانشجویان، علاقه‌ای به انجام فعالیت‌های سیاسی یا صنفی در دانشگاه‌ها ندارند، اما اغلب دانشجویان به انجام کارهای عام‌المنفعه و خیرخواهانه علاقه‌مند هستند.
همین علاقه‌مندی و احساس مسئولیت دانشجویان، تعهد و وظیفه ما را برای جذب دانشجویان بیشتر بالاتر می‌برد. در حقیقت، سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، درگاه ورودی جوانان دانشجو به جمعیت هلال‌احمر است و به دلیل همین مسئولیت خطیر، این رسالت را برعهده داریم که جوانان دانشجوی بیشتری را به جمعیت هلال‌احمر جذب کنیم و آنها را برای کمک به همنوعان خود آماده سازیم.


١٢:٠٩ - يکشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٩٥١٧٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٨١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج