۲۰۰ میلیون ریال تجهیزات به بانک امانات پزشکی طبس اهدا شد

رئیس جمعیت هلال احمر طبس با اشاره به راه اندازی پویش«دست یار »برای کمک به بیماران مبتلا به کرونا گفت: ۲۰۰ میلیون ریال تجهیزات پزشکی از سوی خیران به بانک امانات پزشکی طبس اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، علی رضا آزاد با اشاره به فعالیت یک بانک امانات تجهیزات پزشکی در طبس بیان کرد: این بانک با هدف کمک به بیماران نیازمند در تامین کالاهای پزشکی راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۰ نفر از خدمات این بانک بهره مند شده اند، افزود: با توجه به شیوع کرونا و افزایش نیازمندی به کپسول اکسیژن، بخش قابل توجهی از خدمات در این زمینه بوده است.

آزاد با اشاره به ایجاد کمپین" دست یار" بیان کرد: این کمپین با هدف تامین دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی از طریق مشارکت مردم و خیرین تشکیل شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر طبس افزود: با راه اندازی این کمپین توسط خیران طبسی، 5 کپسول اکسیژن، 6 مانومتر و یک تشک مواج به بانک امانات پزشکی طبس اهدا شد.

آزاد ارزش این تجهیزات را بیش از ۲۰۰ میلیون ریال دانست و گفت: با توجه به نیاز بیماران مبتلا به کرونا به اکسیژن، از مردم و خیرین خواستاریم با پیوستن به این کمپین و اهدای نفس به نیازمندان، باری دیگر ما را در این حرکت همیاری کنند.

وی بیان کرد: خیران، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان می‌توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا با واریز کمک های خود به شماره حساب 5239393955 با شماره کارت 6104337602223156 نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کنند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *