۵ کودک مفقود شده در روستای «خیرآباد اسدیه» پیدا شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با تلاش سه ساعته تیم های امدادی، پنج کودک مفقود شده در روستای خیرآباد اسدیه پیدا شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمد اسعد زاده بیان کرد: ساعت ۲۰:۳۰ شب گذشته با اعلام گزارشی مبنی بر مفقودی پنج کودک در محدوده روستای خیرآباد از توابع اسدیه، تیم های امدادی به محل اعزام شدند.

وی از مشارکت سه تیم امدادی از شعبه درمیان در این عملیات جست وجو خبر داد و افزود: با تلاش سه ساعته این تیم ها و با همکاری نیروی انتظامی، کودکان مفقود شده با سلامت کامل پیدا و به خانواده ها تحویل داده شدند.

اسعدزاده بیان کرد: کودکان در مسیر روستای گاویج به خیرآباد طی طریق داشته اند که به دلیل تاریک شدن هوا و ترس از عوامل محیطی به زیر یکی از پل های جاده ای پناه برده‌اند.

وی خواستار مراقبت خانواده ها از کودکان شد و اظهار کرد: هر ساله گزارش هایی مبنی بر مفقودی کودکان و نوجوانان داریم که بعضا به نتایج نامطلوب و دلخراشی منجر می شود.

اسعد زاده اظهار کرد: همچنین از شهروندان به ویژه گردشگران خواستاریم قبل از سفر به مناطق کوهستانی و کویری، نسبت به وضعیت آب و هوا و شرایط جغرافیایی اطلاعات کافی را کسب کنند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *